[OK]

Privacy Policy + T&C

We use cookies to personalise our content and adverts. Information about your use of our site is shared with our advertising providers. You also agree to our terms and conditions (T&C).

BB Logo
Spacer
Line
Line

Puzzle - Hint

If an apple costs 39p, a pear costs 32p, a banana costs 48p, then how much does a pineapple cost?

 [Ref: ZHXS] © Kevin Stone

Hint: Count the vowels.

Back to the puzzles...

 

 



We use cookies to personalise our content and adverts. Information about your use of our site is shared with our advertising providers. For more information please view our privacy policy. By using the site you also agree to our terms and conditions.

Line
Line