BB Logo Spacer
Spacer
Line
Line

Difficulty: Easy

VotesVotesVotesVotesVotes
Puzzle Details:

If I buy a melon and a coconut, the cost will be £1.19.

If I buy a melon and a pineapple, the cost will be £1.45.

If I buy a coconut and a pineapple, the cost will be £1.40.

What are the individual prices?

Show Hint Show Answer Print Puzzle Rate Puzzle
[Ref: ZNTM] © Kevin Stone 



 

 



This website uses cookies, for more information please view our privacy policy.

Line
Line